CHIP TUNING

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA CHIP TUNING?

 

chip tuning

Chip tuning to doskonały sposób na zwiększenie wydajności i mocy silnika. Dzięki niemu zmniejszysz spalanie i zaoszczędzisz swoje pieniądze. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać zasoby silnika – chip tuning jest właśnie dla Ciebie. Chip tuning polega na wykorzystaniu rezerw, jakie zostawił producent. Głównym zadaniem chip-tuningu jest podniesienie mocy i momentu obrotowego silnika przy jednoczesnym obniżeniu poziomu spalania. Właściwie wykonany chip-tuning przynosi bardzo dobre rezultaty a także zwiększa poziom bezpieczeństwa podróży.

 

 CZY CHIP TUNING JEST BEZPIECZNY?

 

Istnieje pogląd, że chip tuning wiąże się ze sporym ryzykiem i że może być przeciążeniem dla silnika. Jeśli podzespoły silnika i układu napędowego poprawnie działają to nie ma żadnego ryzyka. Aby to ocenić potrzebna jest analiza stanu technicznego silnika oraz przeprowadzenie pomiaru diagnostycznego na hamowni. W ustawieniach fabrycznych oprogramowania komputera sterującego silnikiem pozostawiony jest spory zapas wielu parametrów, po to aby  aby można je było dopasować do wyposażenia, wielkości i masy konkretnego modelu. Dzięki chup tuningowi istnieje możliwość wydobycia i regulacji tych parametrów w pożądanym zakresie.

 

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI CHIP TUNING?

 

Zoptymalizujemy każdy silnik, wykorzystamy jego ukryte rezerwy, tak abyś Ty mógł czerpać prawdziwą przyjemność z jazdy.  Zwiększona prędkość maksymalna oraz przyspieszenie, mniejsze spalanie i oszczędność paliwa. Zmiana oprogramowania elektronicznego modułu sterowania silnika doskonale sprawdza się w samochodach ciężarowych, ciągnikach rolniczych i maszynach budowlanych. Po modernizacji, którą przeprowadzamy widocznie zmniejsza się zużycie modułów i spalanie. Pojazd znacznie łatwiej pokonuje wzniesienia i tzw. „trudne tereny”.

Piotrex Sp. z o.o.
Wójtowo, ul. Modrzewiowa 6,
11-010 Barczewo
tel: 89 513 97 00,
kom: 500 218 829
e-mail: piotrexspzoo@gmail.com
Wszelkie prawa zastrzeżone Piotrex sp. z o.o. 2016
Relizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.